Кошик
1 відгук
+380686273965
+380
67
382-95-56
+380
67
382-95-56
Запчастини
+380
68
627-39-65
Запчастини
+380
67
382-95-56
Оренда техніки
+380
68
627-39-65
Ремонт техніки
+380
44
406-62-25
Офіс
Бауматех ТОВ
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6

Техніка

Пневмонагнітач (бетононасос, розчинонасос) – потужна, надійна, компактна спецтехніка, яку застосовують для приготування та подачі цементно-піщаних розчинів і легких бетонів.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

      Пневмонагнітачі (бетононасоси, розчинонасоси) – спеціальні будівельні машини для приготування та подачі цементно-піщаних розчинів і легких бетонів.

Основні переваги пневмонагнітачів (бетононасосів, розчинонасосів): потужність, надійність, компактність і простота в обслуговуванні - без електроніки.

Пневмонагнітачі (бетононасоси, розчинонасоси) з дизельним двигуном.

      Пневмонагнітачі (бетононасоси, розчинонасоси) з дизельним двигуном є надійні в роботі як при високих так і при низьких температурах. Експерти зі світовим ім'ям в області містобудування знають, що вони завжди можуть покладатися на пневмонагнітачі з унікальною системою охолодження. Така система охолодження є на пневмонагнітачах фірми BMS. Це особливо важливо в економічно нерозвинених країнах. У таких регіонах часто великі проекти. Так, наприклад, Машини Alpha Z4 зі скипом (лопатою) працюють на об'єктах недавно розроблених курортів. Важливо в цих проектах все: людина, машина і матеріал.

        Досить короткий час подачі розчину по довгій трасі є обов'язковим! І внутрішня частина машини повинна бути сконструйована таким чином, щоб її можна було безпосередньо на будмайданчику. Все це присутнє у моделях пневмонагнітачах(бетононасосах, розчинонасосах) фірми BMS Baumaschinen-Service AG. Фірма BMS Baumaschinen-Service AG більше трьох років обладнує свої машини запатентованою системою охолодження. Вентилятори з гідравлічним приводом забезпечують значно більш високу продуктивність охолодження, ніж звичайні системи. Через це машини для стяжки BMS є незамінними на світовому ринку. Машини BMS Аlpha кидають виклик не тільки високим температурам. Якщо температура падає нижче позначки 0 градусів, то машини для стяжки продовжують працювати все одно. Так, наприклад, за допомогою поворотних планок тепле повітря можна направляти точково від двигуна в сторону бочки для змішування. Це гарний спосіб підігріти матеріал в бочці для змішування, а також дозволяє працювати стяжечникам в більш комфортних умовах.

Пневмонагнітачі (бетононасоси, розчинонасоси) з електричним двигуном.

Перед тим, як придбати будівельну спецтехніку, покупець завжди звертає увагу на технічні характеристики машини, на економічність та екологічність. Важливими складовими є двигун та система живлення, від роботи яких залежить продуктивність техніки загалом. Тому все частіше професіонали обирають пневмонагнітачі з електродвигунами. І недаремно, адже в цій модифікації є свої переваги. А саме:

 • Економічність – працюють від звичайної електричної мережі
 • Рентабельність  – моделі з електродвигуном коштують не дорожче моделей з дизельним двигуном. Оскільки вони працюють від звичайної мережі живлення на будівельному майданчику, то відповідно і витрати на амортизацію менші
 • Простота в управлінні та обслуговуванні
 • Висока якість та високоякісне обладнання
 • Екологічність та безшумність. Оскільки рівень шуму в пневмонагнітачах наднизький, то їх можна використовувати в різний період доби. Через відсутність викидів вуглекислого газу, пневмонагнітачі з електродвигунами можна використовувати в закритих приміщеннях.

       У пневмонагнітачах (бетононасосах, розчинонасосах) з електричним двигуном самі високі стандарти безпеки. Так, у BMS Baumaschinen-Service AG пневмонагнітачі  (бетононасоси, розчинонасоси) пройшли випробування і сертифіковані у відповідності до німецьких стандартів TUV.

       На нашому сайті представлені різні моделі пневмонагнітачів (бетононасосів, розчинонасосів), як з електричними, так і дизельними двигунами. Наприклад, Пневмонагнітач  BMS Alpha/ Sigma/ Worker/  Putzmeister, Brinkmann,  Ülzner Estromat 260 E 32 (зі скипом)

       ТОВ Бауматех -дочірнє підприємство німецького виробника будівельної техніки BMS Baumaschinen-Service AG і на ринку України BMS Baumatech з 2006р.

 

social-icon
Loading...