Кошик
6 відгуків
 СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ
+380673829556
+380673829556
+380673829556
Техніка та запчастини
+380970102699
Техніка та запчастини
+380675586325
Склад та доставка
+380971545930
Офіс
+380686273965
Ремонт техніки
ТЕХНІКА ДЛЯ СТЯЖКИ
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Машина для стяжки BMS alpha Z4

Машина для стяжки BMS alpha Z4
Машина для стяжки BMS alpha Z4 - надійній роботі високі та низькі температури не є перешкодами

10.10.17

    BMS alpha Z4 – надійній роботі високі та низькі температури не є перешкодами. 
    Не має значення, де використовуються машини BMS alpha: в спекотних арабських країнах, в Індії або в країнах Карибського моря. Експерти зі світовим ім'ям в області містобудування знають, що вони завжди можуть покладатися на машини для укладання стяжки від компанії BMS з унікальною системою охолодження. Це особливо важливо в економічно нерозвинених країнах. У таких регіонах часто створюються великі проекти, як недавно на Мальдівах. Пневмонагнітачі (розчинонасоси) BMS alpha Z4 зі скипом (лопатою) працюють на об'єктах недавно розроблених курортів. Важливо в цих проектах все: людина, машина і матеріал. Вимогливі підрядники чітко визначили основні завдання перед BMS: машини повинні бути надзвичайно потужними, надійними, компактними і простими в обслуговуванні - без електроніки. Досить короткий час подачі розчину по довгій трасі є обов'язковим! І внутрішня частина машини повинна бути сконструйована таким чином, щоб її можна було обслуговувати безпосередньо на будмайданчику. «Ми багато років інвестуємо в технічні інновації, для того щоб полегшити роботу на будівельних майданчиках, і тепер пожинаємо плоди наших безперервних розробок - Made in Germany», - розповідає директор BMS Фелікс Кордтомайкель. Більше трьох років BMS обладнує свої машини запатентованою системою охолодження. Вентилятори з гідравлічним приводом забезпечують значно більш високу продуктивність охолодження, ніж звичайні системи. Через це машини для стяжки BMS є незамінними на світовому ринку.
     Пневмонагнітачі (розчинонасоси) BMS аlpha кидають виклик не тільки високим температурам. Якщо температура падає нижче позначки 0 градусів, то машини для стяжки продовжують працювати все одно. Так, наприклад, за допомогою поворотних планок тепле повітря можна направляти точково від двигуна в сторону бочки для змішування. Це гарний спосіб підігріти матеріал в бочці для змішування, а також дозволяє працювати стяжечникам в більш комфортних умовах.